HAK221KBABF0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HAK221KBABF0KR
JLCPCB Part #
C1634208
Package
Plugin
Description
1kV 220pF 5mm ±10% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS