HAE472MBACRAKR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HAE472MBACRAKR
JLCPCB Part #
C2312002
Package
Plugin,P=5mm
Description
11mm 1kV 4.7nF 5mm ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS