Y40143K79000T9W
MFR.Part #
Y40143K79000T9W
JLCPCB Part #
C3976852
Description
-55℃~+220℃ 200mW 3.79kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2.5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS