GSOT36-E3-18
MFR.Part #
GSOT36-E3-18
JLCPCB Part #
C1978013
Package
SOT-23
Description
1 1uA 248W@8/20us 3.5A@8/20us 36V 47V 65pF 71V ESD IEC 61000-4-2 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS