GSOT36C-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
GSOT36C-E3-08
JLCPCB Part #
C1976678
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2 248W、252W@8/20us 3.5A@8/20us 36V 43V 52pF 59V ESD IEC 61000-4-2 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS