30D475M100BB2A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
30D475M100BB2A
JLCPCB Part #
C1600459
Package
Plugin,D6.3xL17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 17.5mm 2000hrs@105℃ 33.84Ω@120Hz 4.7uF 48mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded