GSOT15C-E3-08
MFR.Part #
GSOT15C-E3-08
JLCPCB Part #
C1973808
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 120pF 15V 18V 1uA 2 28.8V 345W@8/20us、400W@8/20us 8A@8/20us Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS