GSOT12C-HE3-18
MFR.Part #
GSOT12C-HE3-18
JLCPCB Part #
C1979396
Package
SOT-23
Description
115pF 12A@8/20us 12V 15V 1uA 2 26V 312W、337W ESD IEC 61000-4-2 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS