GSOT12C-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
GSOT12C-G3-18
JLCPCB Part #
C3713769
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 115pF 12A@8/20us 12V 13.5V 1uA 2 26V 312W IEC 61000-4-2 TVS SOT-23-3 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS