GSOT15C-G3-18
MFR.Part #
GSOT15C-G3-18
JLCPCB Part #
C1981829
Package
SOT-23
Description
120pF 15V 1uA 2 20V 28.8V 400W@8/20us 8A@8/20us ESD IEC 61000-4-2 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS