GL24T-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
GL24T-E3-18
JLCPCB Part #
C1978088
Package
SOT-23
Description
1uA 2.5pF 24V 300W@8/20us 33V 55V 5A@8/20us ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS