BFC233915682
MFR.Part #
BFC233915682
JLCPCB Part #
C6514396
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 6.8nF X2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS