GDZ4V7B-E3-08
MFR.Part #
GDZ4V7B-E3-08
JLCPCB Part #
C7197944
Description
1 Independent 100Ω 200mW 2uA@1V 4.55V~4.75V 4.7V 800Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS