GDZ4V3B-HE3-08
MFR.Part #
GDZ4V3B-HE3-08
JLCPCB Part #
C7281299
Description
1 Independent 100Ω 1kΩ 200mW 4.17V~4.43V 4.3V 5uA@1V SOD-323 Zener Diodes ROHS