GDZ36B-HG3-08
MFR.Part #
GDZ36B-HG3-08
JLCPCB Part #
C6564372
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@27V 200mW 300Ω 35.07V~36.87V 36V SOD-323 Zener Diodes ROHS