GDZ30B-HG3-18
MFR.Part #
GDZ30B-HG3-18
JLCPCB Part #
C6203607
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@23V 200mW 200Ω 200Ω 29.19V~30.69V 30V SOD-323 Zener Diodes ROHS