CRCW0805147KFKEA
MFR.Part #
CRCW0805147KFKEA
JLCPCB Part #
C4285638
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 147kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS