GDZ2V4B-HG3-18
MFR.Part #
GDZ2V4B-HG3-18
JLCPCB Part #
C7281282
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 120uA@1V 1kΩ 2.43V~2.63V 2.4V 200mW SOD-323 Zener Diodes ROHS