Y078611K5470T0L
MFR.Part #
Y078611K5470T0L
JLCPCB Part #
C1477930
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 11.547kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors