GDZ22B-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
GDZ22B-G3-08
JLCPCB Part #
C6260554
Package
SOD-323
Description
100nA@17V 100Ω 200mW 22V SOD-323 Zener Diodes ROHS