Y162475R0000A0W
MFR.Part #
Y162475R0000A0W
JLCPCB Part #
C4222814
Description
-55℃~+150℃ 200mW 75Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount