GDZ20B-HE3-08
MFR.Part #
GDZ20B-HE3-08
JLCPCB Part #
C6049871
Description
1 Independent 100nA@15V 100Ω 19.52V~20.39V 200mW 20V 85Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS