BZX384C47-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX384C47-G3-08
JLCPCB Part #
C6756212
Description
170Ω 200mW 47V 50nA@32.9V SOD-323 Zener Diodes ROHS