GDZ16B-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
GDZ16B-E3-08
JLCPCB Part #
C3732005
Package
SOD-323
Description
1 Independent 100nA@12V 15.85V~16.51V 16V 200mW 50Ω 80Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS