GDZ10B-HE3-08
MFR.Part #
GDZ10B-HE3-08
JLCPCB Part #
C3738771
Description
1 Independent 100nA@7V 10V 200mW 30Ω 60Ω 9.77V~10.21V SOD-323 Zener Diodes ROHS