Y40825R00000D9W
MFR.Part #
Y40825R00000D9W
JLCPCB Part #
C4133343
Description
-55℃~+225℃ 200mW 5Ω Metal Foil Resistor ±0.5% ±2.5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS