G24071933309J7B000
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
G24071933309J7B000
JLCPCB Part #
C1367748
Package
Plugin,D8.5xL19.3mm
Description
+100ppm/℃~+180ppm/℃ -55℃~+350℃ 33Ω 7W Wirewound Resistor ±5% 插件,D8.5xL19.3mm Through Hole Resistors ROHS