FLCY50R000Q
MFR.Part #
FLCY50R000Q
JLCPCB Part #
C1482416
Description
-25℃~+155℃ 250mW 50Ω ±0.02% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS