FLCY400R00B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
FLCY400R00B
JLCPCB Part #
C1476042
Package
Plugin
Description
-25℃~+155℃ 250mW 400Ω ±0.1% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS