RNC50J6980BRRSL
MFR.Part #
RNC50J6980BRRSL
JLCPCB Part #
C1826931
Description
-65℃~+175℃ 100mW 698Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors