FLCY100K00B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
FLCY100K00B
JLCPCB Part #
C1490114
Package
Plugin
Description
-25℃~+155℃ 100kΩ 250mW ±0.1% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS