FLAX8K2500D
MFR.Part #
FLAX8K2500D
JLCPCB Part #
C3467405
Description
-25℃~+155℃ 125mW 8.25kΩ ±0.5% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS