F340Y233330JIM2T0
MFR.Part #
F340Y233330JIM2T0
JLCPCB Part #
C3300677
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 305V 33nF Y2 ±5% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS