F339X243330MI02W0
MFR.Part #
F339X243330MI02W0
JLCPCB Part #
C3299256
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 305V 330nF X2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS