F340Y232230KFP2B0
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
F340Y232230KFP2B0
JLCPCB Part #
C3296454
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 22nF 305V Y2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS