MX2474KQ3D40YB2000R
Extended
Manufacturer
DGCX
MFR.Part #
MX2474KQ3D40YB2000R
JLCPCB Part #
C42381364
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 470nF X2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS