F339X141548MI02W0
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
F339X141548MI02W0
JLCPCB Part #
C3298372
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 150nF 480V X1 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS