F339X141048MIP2T0
MFR.Part #
F339X141048MIP2T0
JLCPCB Part #
C3297794
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 100nF 480V X1 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS