RNC55J6982DRBSL
MFR.Part #
RNC55J6982DRBSL
JLCPCB Part #
C3514655
Description
-65℃~+175℃ 125mW 69.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors