F339MX231031JF02W0
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
F339MX231031JF02W0
JLCPCB Part #
C3297172
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 10nF 310V X2 ±5% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS