F339MX231031JD02G0
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
F339MX231031JD02G0
JLCPCB Part #
C3299287
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 10nF 310V X2 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS