F17724222004
MFR.Part #
F17724222004
JLCPCB Part #
C3294989
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 310V X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS