F17104101000
MFR.Part #
F17104101000
JLCPCB Part #
C3296948
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 300V Y2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS