F17103331900
MFR.Part #
F17103331900
JLCPCB Part #
C3296989
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 33nF Y2 ±20% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS