F17102221030
MFR.Part #
F17102221030
JLCPCB Part #
C6040401
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 2.2nF 300V Y2 ±20% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS