ERL6251R000JKEA500
MFR.Part #
ERL6251R000JKEA500
JLCPCB Part #
C3438247
Description
-65℃~+175℃ 2W 51Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS