ERL62470R00JKR81
MFR.Part #
ERL62470R00JKR81
JLCPCB Part #
C3485723
Description
-65℃~+175℃ 2W 470Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors