ERL62200R00JKEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL62200R00JKEK500
JLCPCB Part #
C3472403
Package
Plugin,D5.8xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 200Ω 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors