ERL62240R00JKEK500
MFR.Part #
ERL62240R00JKEK500
JLCPCB Part #
C3404139
Description
-65℃~+175℃ 240Ω 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors