ERL6218R000JKEB500
MFR.Part #
ERL6218R000JKEB500
JLCPCB Part #
C3571695
Description
-65℃~+175℃ 18Ω 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors